Jakie mieszkanie w centrum miasta?

Kamienice powracają do łask, coraz więcej osób docenia ich potencjał. Poza niezwykłym charakterem i klimatem ich dużą zaletą jest lokalizacja w centrum miasta. Oglądając oferty nieruchomości znajdziemy wiele odnowionych strychów czy mieszkań w kamienicach. Odrobina serca i pracy potrafi przywrócić tym miejscom prawdziwy miejski urok.

Co znajdziemy w ofertach nieruchomości?

Obecnie rynek nieruchomości przeżywa bum na nowe mieszkania budowane przez deweloperów. Spora grupa ludzi nadal ceni komfort i wygodę posiadania przestronnego mieszkania w samym centrum miasta. Przestronności kamienicom nie możemy zarzucić, dzięki temu są one tak urokliwe i nadal jest na nie popyt.

Okazuje się, że ceny mieszkań w kamienicach są znacznie niższe niż w innych mniej korzystnych lokalizacjach. Bardzo często takie mieszkanie wymaga gruntownego remontu, ale za niższą cenę mamy możliwość kupienia mieszkania z dobrą komunikacją oraz z pięknym widokiem.

Spisując wszystkie za i przeciw mieszkaniu w kamienicy możemy dojść do wniosku, że remont kamienicy jest znacznie tańszy niż nowe mieszkanie na obrzeżach miasta. Mieszkanie w standardzie deweloperskim również wymaga od nas pewnych nakładów finansowych, a należy doliczyć do tego również koszty codziennych dojazdów do pracy i do szkoły naszych dzieci. Mieszkając w centrum możemy obyć się bez samochodu czy nawet komunikacji miejskiej.

Co oferuje mieszkanie w kamienicy?

Szukając idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny możemy zleźć prawdziwy azyl w centrum miasta. Wiele kamienic przechodzi renowacje nie tylko na zewnątrz, ale również we wnętrz i może się okazać, że wcale nie musimy ponosić dużych kosztów remontu.

Wśród perełek biura nieruchomości oferują również kamienice z pięknymi balkonami czy tarasami. Może mieszkanie w kamienicy nie zagwarantuje nam ciszy od miejskiego zgiełku, ale nie każdy lubi śpiew wróbli o poranku.

Jeśli jesteś zainteresowany/a kredytem mieszkaniowym zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *